Bu Blogda Ara

DijitalEmlak

Hakkımızda                                          Farkımız...  Önce Sizin Kazanmanız...


Vizyonumuz & Misyonumuz 
  • Vizyon: Yenilikçi bir yaklaşımla ürün ve hizmetleri, sosyal paydaşları için yarar sağlayan, girişimciliğin, fikirlerin ve yeteneklerin önünü açan, Türkiye merkezli bir dünya şirketi olmak.
  • Misyon: Kaliteden ve etik değerlerden ödün vermeden, bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek, toplum ve ülke için değerlerimizi büyümek.
DEĞERLERİMİZ
  • Müşteri Memnuniyeti: Sunduğumuz hizmet ve çözümler, müşterilerimizin hedeflerine daha hızlı ve kolay ulaşmasını, verimliliğini arttırmasını, büyümesini ve daha fazla katma değer yaratmasını amaçlar. Müşteriyi dinler, onların ihtiyaç ve beklentilerine göre değişir, yenileniriz.
  • Güvenilirlik:  Sözümüzün eriyiz. Tüm sosyal paydaşlarımızla oluşturduğumuz güven ilişkisinin, bizi geleceğe taşıyacak en önemli değerlerden biri olduğunu çok iyi biliriz. 
  • Yenilikçilik, bizim gelecek demektir:  Yenilikçiliğin ve değişimin gücüne inanırız. Bunun yegane temeli olan, yetenek, fikir ve bireyin önünü açarız. Her zaman kendimizi aşmak için çalışırız.
  • Girişimcilik ruhuyla büyürüz:   İş alanlarımızdaki liderliğimizi, "girişimcilik ruhumuzu kaybetmeden" sürdürürüz. Her güne, işimizi geleceğe taşıyacak  yeni fikirlerle başlarız.
  • Sürekli öğrenme "sürekli iyileşmenin" temelidir: Öğrenmeye açığız. Sürekli öğrenerek gelişir, iyileşir ve hız kazanırız. Hatalarımızdan da ders alırız.Size Uygun Mülkü Buluyoruz
 Emlak Hizmetlerimiz
Danışmanlık Hizmetleri, Yatırım Hizmetleri, Aracılık Hizmetleri,
  Saygılarımızla

Dijitalemlak-Bursanın Emlak Portalı
Merkez: Atatürk Cad. Tuzpazarı Sok. Nilgün 1 İşhanı No:22 Osmangazi / BURSA
Tel     : (224) 224 31 53
Faks  : (224) 224 31 36
GSM  : (532) 242 03 22

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder